Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 20 L
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 15 L
96,08 lei
96,08 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 10 L
83,09 lei
83,09 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Capac pentru sticle fi 28/18 - auriu - 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane, cadouri model floral - 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
Borcan TO 900ml fi82/6 - 8buc.
21,55 lei
2,69 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.