Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de sticluțe cu dopuri, 240 ml - 4 buc.
34,01 lei 28,04 lei
7,01 RON/buc.
Sticlă Club 500 ml cu capac filetat auriu, set de 6 buc.
28,82 lei
4,80 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Set de furtunuri pentru distilator cu cot
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Tub de fermentare din sticlă ambalat câte 2 buc.
13,10 lei
6,55 RON/buc.
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 RON/buc.
Set de oale sub presiune din oțel inoxidabil, 4 și 6 L
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
61,81 lei
61,81 RON/buc.