Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă metalică, 10 buc.
114,27 lei
11,43 RON/buc.
Cârlige pentru afumat pește - triple, 5 buc.
35,57 lei
7,11 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Set de module cu controler Wi‑Fi - dragON IQ 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.964,94 lei
1964,94 RON/buc.
Set de module electrice cu controler Wi‑Fi – dragON IQ 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.837,66 lei
1837,66 RON/buc.
Set de module cu termostat digital - dragON 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.337,66 lei
1337,66 RON/buc.
Set de module electrice cu controler digital - dragON 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.235,06 lei
1235,06 RON/buc.
Set de oale sub presiune din oțel inoxidabil, 4 și 6 L
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l