Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 12 L
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Tub de fermentație MAXI cu dop de protecție
6,61 lei
6,61 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Capac pentru damigeană Dama PET 5 L - 3 buc.
5,18 lei
1,73 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu 2 tuburi
55,57 lei
55,57 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Recipient de fermentare 30L cu imprimare, 2 tuburi
Recipient de fermentare 30L cu imprimare și 3 tuburi
Recipient din oțel inoxidabil 161 L cu capac
1.228,58 lei
1228,58 RON/buc.
Recipient din oțel inoxidabil 94 L cu capac
1.098,69 lei
1098,69 RON/buc.
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 RON/buc.
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg