Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Covor de silicon pentru coacere
28,03 lei 26,48 lei
26,48 RON/buc.
Termometru pentru cuptor (50°C până la +300°C) Ø6,1cm
26,36 lei
26,36 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Fire de carne din bumbac alb (240°C) 55 m
22,45 lei
0,41 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l