Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Vsypto Măr și Mentă - set 15x9g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Vsypto Pară - set 15x3g
28,56 lei
1,90 RON/buc.
Vsypto Mandarină - set 15x3 g
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac și inscripție „Cytrynówka”, model 2
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac filetat și imprimeu „Fructe”, model 2