Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Plasă pentru plante cățărătoare: 2 x 20m
45,17 lei
45,17 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare, 1,8 x 5m
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare, 1,8 x 2,7m
11,03 lei
11,03 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 5 m x 10m
29,35 lei
29,35 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 6 m x 6m
20,64 lei
20,64 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 4 m x 5m
9,60 lei
1,92 RON/m
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 8 m x 14m
48,69 lei
48,69 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 2 m x 5m
5,70 lei
1,14 RON/m
Bilă de udare pentru plante, alb mat cu picior ceramic, 400ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Bilă de irigare pentru plante, neagră mată cu picior ceramic, 400ml
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Balon incasabil de 25 L cu mâner și robinet
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Balon 15 L cu mâner și robinet
97,39 lei
97,39 RON/buc.