Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cadru de grădină
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Platou rotativ din ardezie fi30cm
84,40 lei 79,22 lei
79,22 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L - Torpeda, „Degete Reci”
1.441,56 lei
1441,56 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 15 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 8 m x 14m
48,69 lei
48,69 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare: 2 x 20m
45,17 lei
45,17 RON/buc.
Plasă pentru protecția împotriva păsărilor, verde, 5 m x 10m
29,35 lei
29,35 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri cu etichetă, dimensiuni 15 cm x 4 m, rezistență termică 125°C
25,32 lei
6,33 RON/m
Plasă pentru mezeluri din nailon 4 m x 22 cm cu rezistență termică de 125°C
23,22 lei
5,80 RON/m
Plasă pentru mezeluri cu dimensiuni de 18 cm x 3 m, cu rezistență termică până la 220°C
25,05 lei 21,03 lei
7,01 RON/m