Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Irigator pentru plante – plăcuță albă, 200 ml
7,24 lei 2,84 lei
2,84 RON/buc.
Irigator pentru plante - plăcuță albă cu picior ceramic, 200 ml
19,59 lei 12,71 lei
12,71 RON/buc.
Irigator pentru plante – tablă neagră cu picior ceramic, 200 ml
Irigator pentru plante – tablă neagră, 200 ml
Vatră de grădină cu grătar, Ø55 cm, rotundă, tip bol
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Vatră de grădină Ø58 cm, rotundă, tip bol
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Iarbă de bison - Hierochloe odorata 12 buc. / 4 L
10,39 lei
0,87 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +50°C) 22cm, mix
19,59 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Mașină de cules fructe mici, dinți metalici
43,62 lei 40,26 lei
40,26 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l