Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Perie pentru spălarea baloanelor - ÎNDOITĂ
27,91 lei
27,91 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - mare
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - mică
30,90 lei
30,90 RON/buc.
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Perie mică pentru spălarea baloanelor
21,68 lei
21,68 RON/buc.
Perie pentru sticle 1 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
17,78 lei
17,78 RON/buc.
Perie pentru sticle 0,5 L
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 8L
33,62 lei 31,81 lei
31,81 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei
27,39 RON/buc.
Tester de sol 2 în 1 - pH, fertilitate sol
43,25 lei
43,25 RON/buc.
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg