Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amfora Răsturnată" cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
Borcan TO 1,7L fi 100 - 6 buc.
54,28 lei 45,32 lei
7,55 RON/buc.
MicroBerărie ECO 2
272,71 lei
272,71 RON/buc.
Set de module cu controler Wi‑Fi - dragON IQ 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.964,94 lei
1964,94 RON/buc.
Set de module electrice cu controler Wi‑Fi – dragON IQ 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.837,66 lei
1837,66 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 20 L
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 15 L
96,08 lei
96,08 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 10 L
83,09 lei
83,09 RON/buc.