Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Pectină pentru gemuri - citrică amidată pentru gelificare, 20 g
8,17 lei
408,50 RON/kg
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 3 buc.
14,53 lei 13,75 lei
4,58 RON/buc.
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.
Borcan TO 235 ml cu capac colorat fi82 - 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Borcan TO 106 ml Amforă cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
24,14 lei
3,02 RON/buc.
Borcane TO 90ml cu capac colorat fi43 - 6 buc.
24,14 lei 20,64 lei
3,44 RON/buc.
Borcan TO 720 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
19,73 lei
3,29 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.