Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Dop ciupercă din plută d 19 mm - 20 buc.
35,32 lei
1,77 RON/buc.
Dop ciupercă din plută d 19 mm - 5 buc.
12,97 lei
2,59 RON/buc.
Sticla Herbowa 500 ml cu dop tip ciupercuță, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Dop „ciupercă” fi19mm
2,45 lei
2,45 RON/buc.
Capac fi 66 ciuperci 2 - 10buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Sticlă „Staromiejska” cu dop tip ciupercă, 500 ml, 1 buc.
7,65 lei
7,65 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Grătar din plasă pentru afumătoare
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Cărbune activ de cocos pentru plante 0,9 L
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.