Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Suport pentru plante – grilaj de grădină 150 x 60cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj de grădină 150 x 45cm
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj de grădină îngustat 150 x 75cm
54,01 lei
54,01 RON/buc.
Set de module electrice cu controler Wi‑Fi – dragON IQ 1,5 kW, pentru afumătoare de grădină
1.837,66 lei
1837,66 RON/buc.
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Afumătoare de grădină 200 L dragON Wood 100E – pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.610,39 lei
3610,39 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Activated Duo Carbon – amestec de cărbune activ mineral (din huilă) și din cocos, 1 kg, pentru 60 L
29,86 lei
29,86 RON/kg
Suport pentru plante - grilaj (150cm x 60cm) 3 bucăți
119,47 lei
39,82 RON/buc.