Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Suport pentru aplicatoare de plase Browin
14,79 lei 13,38 lei
13,38 RON/buc.
Suport inelar pentru plante 3 inele 1,5m
29,35 lei 25,96 lei
25,96 RON/buc.
Suport inelar pentru plante 3 inele 1,2m
22,06 lei 18,04 lei
18,04 RON/buc.
Suport inelar pentru plante 4 inele 1m
17,77 lei 14,53 lei
14,53 RON/buc.
Suport inelar pentru plante 3 inele 0,7m
11,41 lei 11,03 lei
11,03 RON/buc.
Suport inelar pentru plante 3 inele 0,5m
10,38 lei 9,35 lei
9,35 RON/buc.
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Pâlnii de rezervă pentru umplutor vertical Browin de 5 kg, 6 buc.
35,83 lei
5,97 RON/buc.
Piuliță pentru aparatele de umplut cârnați Browin nr. 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri cu etichetă, dimensiuni 15 cm x 4 m, rezistență termică 125°C
25,32 lei
6,33 RON/m
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Bază Mobilă pentru afumătoare dragON 330275
255,82 lei
255,82 RON/buc.