Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 lei
17,78 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Portocală
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Esență cu gust de căpșuni, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre, cu infuzor și cană
236,35 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de mango, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de Ice Tea Piersică, 9 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime