Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Măsurarea acidității totale
38,95 lei
38,95 RON/buc.
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Reactiv pentru măsurarea acidității
26,09 lei
260,90 RON/l
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de coacăze negre cu aromă naturală pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu gust de Amară Veche Poloneză pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 RON/buc.
Esență cu gust de Whisky 40ml
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
VSYPTO cu gust de Măr și Mentă, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg