Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac și imprimeu „Fructe”, model 2
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac și imprimeu „Fructe”, model 1
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane fructe schiță - 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Esență cu gust de căpșuni, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 RON/buc.