Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de coacăze negre cu aromă naturală pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
Esență cu aromă de gutuie pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane fructe schiță - 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Sticlă Miss Barku transparentă cu dop, 700 ml
27,00 lei
27,00 RON/buc.
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml