Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Set: dopuri+etichete+capace - 20 buc
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Set: dopuri + etichete + capișoane - 8 buc
16,09 lei
16,09 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Sticla Herbowa 500 ml cu dop tip ciupercuță, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Etichete autoadezive model folk 85/55 mm - 20 buc.
14,01 lei 12,71 lei
0,64 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, PRL, 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.