Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L