Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu gust de Amară Veche Poloneză pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Iarbă de bison - Hierochloe odorata 12 buc. / 4 L
10,39 lei
0,87 RON/buc.
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 RON/buc.