Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Garnitură pentru vizorul distilatorului modular
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Izolație din neopren pentru vasul distilatorului hawkSTILL Convex 30 L
148,03 lei
148,03 RON/buc.
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 30 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 18 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Drojdie Turbo Cold 120 g
19,60 lei
163,33 RON/kg
Izolație din neopren pentru vasul distilatorului hawkSTILL Convex 60 L
187,01 lei
187,01 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Distilator și oală sub presiune 2în1 12 L
654,55 lei
654,55 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L cu capac și robinet DE
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.