Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Distilator Aroma Plus pentru robot de bucătărie
484,42 lei
484,42 RON/buc.
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – termometru pentru distilare cu Wi-Fi și afișaj
798,70 lei
798,70 RON/buc.
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L cu izolație
2.020,78 lei
2020,78 RON/buc.
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Modul distilator - papagal de distilare
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
Distilator HawkStill "Degete Reci" 60 L, cu coloană fi 60,3mm
1.946,75 lei
1946,75 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Coloană de filtrare din sticlă cu alcoolmetru, furtun de silicon și cărbune de cocos
151,94 lei
151,94 RON/buc.
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l