Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66/4 cu roșii - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Pâlnie din plastic Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
8,82 lei
8,82 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Ață pentru mezeluri alb-roșu bumbac (240°C) 55 m
15,57 lei
0,28 RON/m
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 150 cm x 11mm
7,77 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 90 cm x 8 mm
3,49 lei 2,97 lei
2,97 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe - oțel inoxidabil, 1,2 l
418,18 lei
418,18 RON/buc.
Afumătoare portabilă cu termometru și așchii de lemn fructifer
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Seră de balcon cu 3 rafturi
93,49 lei 81,81 lei
81,81 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Set: dopuri+etichete+capace - 20 buc
31,16 lei
31,16 RON/buc.