Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
Damigeană 5 L Dama cu capac - fără coș
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Set de furtunuri pentru distilator cu cot
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Furtun pentru sifonare vin cu pompă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Borcan 5 L cu capac din plastic
36,09 lei 28,69 lei
28,69 RON/buc.
Cărbune activ de cocos pentru plante 0,9 L
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Sticlă clasică pentru băuturi spirtoase 200 ml, cu capac auriu fi 28, 1 buc.
3,22 lei
3,22 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - mare
Perie pentru spălarea baloanelor - mică
30,90 lei
30,90 RON/buc.