Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Perie pentru spălarea baloanelor - mare
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - mică
30,90 lei
30,90 RON/buc.
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Perie mică pentru spălarea baloanelor
21,68 lei
21,68 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Perie pentru sticle 1 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
17,78 lei
17,78 RON/buc.
Perie pentru sticle 0,5 L
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
Damigeană 5 L Dama cu capac - fără coș
Set de furtunuri pentru distilator cu cot
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.