Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre, cu infuzor și cană
236,35 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Râșniță manuală de cafea cu reglaj
71,42 lei
71,42 RON/buc.
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Esență cu gust de cafea din arome naturale pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Pensulă de precizie pentru curățarea dispozitivelor electrocasnice și altele
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
Plasă de umbrire (80%, 140 g/m2) 0,9x5 m, grafit
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l