Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Umplutor vertical pentru cârnați – 2,5 kg
279,20 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Aparat vertical de umplut cârnați - 3 kg
320,75 lei 302,58 lei
302,58 RON/buc.
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 180 cm x 11mm
8,16 lei 6,21 lei
6,21 RON/buc.
Alungător pentru jderi și rozătoare, pentru mașini și încăperi (ultrasunete + LED)
102,58 lei
102,58 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac vișiniu fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Dispozitiv de respingere a jderilor și rozătoarelor pentru mașină (ultrasunete)
87,00 lei
87,00 RON/buc.
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Brewkit Coopers 86 zile Pilsner
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
107,78 lei
63,40 RON/kg