Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Afumătoare de grădină 200 L dragON Wood 100E – pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.610,39 lei
3610,39 RON/buc.
Termometru culinar cu sondă wireless Bluetooth
322,06 lei
322,06 RON/buc.
Termometru electronic de cameră, negru
75,31 lei
75,31 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 8L
42,18 lei 37,78 lei
37,78 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză transparentă cu picior ceramic, 120 ml
16,61 lei 11,81 lei
11,81 RON/buc.
Irigator pentru plante – frunză transparentă, 120 ml
5,70 lei 2,71 lei
2,71 RON/buc.
Termometru de bucătărie cu grafică (0°C până la +120°C) 21,0cm
28,43 lei
28,43 RON/buc.
Stație meteo electronică – fără fir, cu senzor, neagră
231,15 lei 150,64 lei
150,64 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri - versiune premium - tub
40,89 lei 36,09 lei
36,09 RON/buc.
Stație meteo (RCC,DCF) - electronică, fără fir, iluminată, senzor, albă
205,18 lei 133,75 lei
133,75 RON/buc.
Extract de malț deschis Coopers Light
84,40 lei
56,27 RON/kg
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Borcan twist off 385ml cu capac negru fi 63, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.