Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
Tub de fermentare din sticlă ambalat câte 2 buc.
13,10 lei
6,55 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
MicroBerărie ECO 2
272,71 lei
272,71 RON/buc.
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Aplicator pentru plase de mezeluri - premium
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m