Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Modul de distilator - cap 2 decantoare răcitor
619,47 lei
619,47 RON/buc.
Modul de distilator - cap - răcitor spiral
458,44 lei
458,44 RON/buc.
Modul distilator - reflux - spirală dublă
367,52 lei
367,52 RON/buc.
Modul de distilator - cap - răcitor Liebig
327,26 lei
327,26 RON/buc.
Modul de distilator - conector - fi 48,3 mm lungime 500 mm
223,36 lei
223,36 RON/buc.
Modul distilator - conector - fi 48,3 mm lung. 250 mm
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Modul distilator - cap 1 decantor răcitor
609,09 lei
609,09 RON/buc.
Modul distilator - reflux - degete reci
393,51 lei
393,51 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.