Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Stație meteo retro - culoare nuc cu cadrane aurii
223,36 lei 201,29 lei
201,29 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu imprimeu, robinet și 2 tuburi - j.EN
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu 2 tuburi
55,57 lei
55,57 RON/buc.
Termometru de cameră din lemn (-20 la +50°C), culoare mahon, 15 cm
13,75 lei
13,75 RON/buc.
Capac fi 43/4 negru - 10 buc
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 53/4 negru - 10 buc
7,24 lei 5,96 lei
0,60 RON/buc.
Sfoară de iută 2 mm/110 m/250 g
15,57 lei
0,14 RON/m
Sfoară de iută 1,5 mm/100 m/100 g
6,36 lei
0,06 RON/m
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Termometru pentru frigidere și congelatoare (-35°C până la +45°C) Ø 5cm
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Capac fi 66 bordo - 10 buc.
5,83 lei 3,62 lei
0,36 RON/buc.
Sticlă Gallone 1L fără împletitură, cu capac
15,44 lei
15,44 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare, arin și fag, 15 kg, mărime medie KL8
94,79 lei
6,32 RON/kg