Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Capac fi 66 bordo - 10 buc.
5,83 lei 3,62 lei
0,36 RON/buc.
Capac fi 82/6 auriu - 10 buc.
9,19 lei 7,25 lei
0,72 RON/buc.
Capac fi 66 auriu - 10 buc.
6,87 lei 5,83 lei
0,58 RON/buc.
Capac fi 66 carouri - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66 ciuperci 2 - 10buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capace fi 82/6, model în carouri – 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 43 carouri - 10 buc.
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi 66 Folk - 10 buc.
Capac fi 66 fagure de miere - 10 buc.
5,83 lei 4,26 lei
0,43 RON/buc.
Capace twist-off fi82/6, model în carouri bej, set 10 buc.
8,17 lei
Capac fi 82/6 alb - 10 buc.
9,85 lei 7,78 lei
0,78 RON/buc.
Borcan 212ml fi66/4 cu capac negru 6 buc.
20,11 lei 16,21 lei
2,70 RON/buc.
Borcane 250 ml fi 66/4 capac negru - 6 buc.
15,44 lei
2,57 RON/buc.