Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Ghivece de hârtie 6 x 6 x 6, set de 5 buc.
19,98 lei 17,25 lei
3,45 RON/buc.
Stație meteo – electronică, sondă, albă
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Bandă horticolă pentru altoire, transparentă, 100 m x 3 cm
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Modul cu rezistență și ventilator, 2,7 kW - pentru afumători de grădină
641,56 lei
641,56 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă metalică, 10 buc.
114,27 lei
11,43 RON/buc.
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Trepied pentru foc cu grătar, 150 cm
196,09 lei
196,09 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.