Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Termometru pentru grătar și BBQ, de la 50 la +500°C, bimetalic, 5,3cm
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Termometru pentru cuptor (50°C până la +300°C) Ø6,1cm
26,36 lei
26,36 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 17,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, 15 buc.
47,64 lei 46,09 lei
3,07 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 5 buc.
28,03 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Cârlige pentru afumat - tip S, ascuțite, 4 mm x 100 mm, 5 buc.
23,75 lei 22,45 lei
4,49 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, set 5 buc.
19,46 lei 18,17 lei
3,63 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 100 mm, 5 buc.
16,09 lei 15,96 lei
3,19 RON/buc.