Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Termometru interior bimetalic cu higrometru (-20 la +50°C), alb
19,59 lei 15,44 lei
15,44 RON/buc.
Termometru interior bimetalic cu higrometru (-20 la +50°C), albastru
Termometru interior bimetalic cu higrometru (-20 la +50°C) mix
Klarowin White Plus - agent de limpezire 8 g
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Afișaj pentru termometrul de distilare hawkSTILL Wi‑Fi
225,97 lei
225,97 RON/buc.
Pectoenzim
10,39 lei
1039,00 RON/l
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Termometru universal alb cu higrometru (-20°C până la +50°C) 25cm
20,11 lei 15,44 lei
Termometru universal alb (-40°C până la +50°C) 40cm
16,61 lei 12,71 lei
12,71 RON/buc.
Termometru universal (-40°C până la +50°C) 16cm
9,19 lei 7,25 lei
7,25 RON/buc.