Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Mixer din plastic 48 cm
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Mojar de bucătărie din granit cu pistil
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Sac pentru filtrarea lichiorurilor cu fund întărit
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan 4L cu capac negru ø 100
Borcan 4 L cu capac ø 100
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Borcan TO Ćwiartka 250 ml cu capac fi 66 - 6 buc
15,44 lei
2,57 RON/buc.
Borcan 3 L - 1 buc., capac auriu (fi 100)
14,53 lei 13,62 lei
13,62 RON/buc.