Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66/4 cu roșii - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capace cu perforație roșii fi31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac din plastic fi 100 twist-off cu orificiu și dop
10,77 lei
10,77 RON/buc.
Set: dopuri+etichete+capace - 20 buc
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Borcane 250 ml fi 66/4 capac negru - 6 buc.
15,44 lei
2,57 RON/buc.
Set: dopuri + etichete + capișoane - 8 buc
16,09 lei
16,09 RON/buc.
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg
Germinator de borcan Twist-off + 5 pachete de semințe
40,77 lei
40,77 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Capace pentru sticle fi28/18 - mix - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.