Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac TO fi100 mm, galben, din plastic, cu mâner, pentru borcane din sticlă
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82-66
2,34 lei
2,34 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 750ml cu capac fi43 - 6 buc.
29,85 lei 28,43 lei
4,74 RON/buc.
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Oală de ceramică - 15l pentru fermentare cu garnitură de apă și capac
432,47 lei
432,47 RON/buc.
Ceramică - oală 800ml pentru untură cu capac
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Vas de ceramică - oală de 10l pentru murat cu garnitură de apă și capac
337,65 lei
337,65 RON/buc.
Ceramică - oală 0,5 L pentru untură fără capac
45,05 lei 40,90 lei
40,90 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.