Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Recipient de sticlă 545 ml, cu capac pentru agățat
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 350 ml, cu capac pentru agățat
7,39 lei
7,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 235 ml, cu capac pentru agățat
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Capac fi 66 bordo - 10 buc.
5,83 lei 3,62 lei
0,36 RON/buc.
Capac fi 43/4 negru - 10 buc
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi 100 bordo - 10 buc.
17,12 lei 14,01 lei
1,40 RON/buc.
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 53/4 negru - 10 buc
7,24 lei 5,96 lei
0,60 RON/buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.