Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Robinet de scurgere pentru butoaie de 40 L, 60 L, 130 L, 240 L
22,71 lei
22,71 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Butoi din ceramică (gresie) 4,5 L cu capac
150,64 lei
150,64 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L cu gât larg în coș de plastic
249,33 lei 246,74 lei
246,74 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L cu gât larg în coș de plastic
229,84 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L cu gât larg în coș de plastic
190,89 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 20 L
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu curele, 15 L
96,08 lei
96,08 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 10 L
83,09 lei
83,09 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Bătător / Pisălog pentru varză din lemn mare 100 cm
60,50 lei 58,82 lei
58,82 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg