Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Butoi pentru varză 85 L, cu cerc de presiune, albastru, Sterk
190,89 lei 162,32 lei
162,32 RON/buc.
Butoi pentru varză 60 L, cu cerc de presiune, albastru, Sterk
170,12 lei 146,74 lei
146,74 RON/buc.
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Butoi pentru murături 130 L albastru
246,74 lei 225,97 lei
225,97 RON/buc.
Butoi pentru murături 240 L albastru
389,58 lei 323,36 lei
323,36 RON/buc.
Butoi Pătrat de 50 L, alb, cu mânere 50 L
92,20 lei 83,09 lei
83,09 RON/buc.
Butoi Pătrat de 40 L, alb, cu mânere, Sterk
80,50 lei 72,71 lei
72,71 RON/buc.
Butoi Pătrat de 30 L, alb, cu mânere, Sterk
61,54 lei 56,23 lei
56,23 RON/buc.
Butoi Pătrat de 20 L, alb, cu mânere, Sterk
43,24 lei 39,08 lei
39,08 RON/buc.
Damigeană Dama 5L cu închidere din sârmă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
11,81 lei
590,50 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg