Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amfora Răsturnată" cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac auriu fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.
Borcan TO, gros 580ml cu capac colorat fi82/6, 6 buc.
Borcan TO 580ml gros -6buc
12,84 lei
2,14 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 8L
33,62 lei 31,81 lei
31,81 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei
27,39 RON/buc.