Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Borcan Dulceață 230ml cu capac negru fi63/4 - 6buc
21,03 lei
3,51 RON/buc.
Borcan TO 190ml cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
2,63 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac galben din plastic, cu mâner, fi 100, 1 buc.
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Borcan multifuncțional cu robinet 3L
36,74 lei 31,03 lei
31,03 RON/buc.