Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Bătător / Pisălog pentru varză din lemn mare 100 cm
60,50 lei 58,82 lei
58,82 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Borcan multifuncțional cu robinet 10L
44,92 lei 40,26 lei
40,26 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Bătător / pisălog de varză din lemn 78 cm
42,58 lei 40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac auriu fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Germinator de borcan Twist-off + 5 pachete de semințe
40,77 lei
40,77 RON/buc.
Germinator de borcan Twist-off cu semințe de ridiche
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Borcan 15 L cu capac din plastic
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Borcan 12 L cu capac din plastic
61,14 lei
61,14 RON/buc.
Borcan 8 L cu capac din plastic
52,84 lei 39,47 lei
39,47 RON/buc.