Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 500 ml cu capac auriu fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,04 lei
3,01 RON/buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Borcan TO 580ml gros -6buc
12,84 lei
2,14 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amfora Răsturnată" cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac vișiniu fi 82/6, 6 buc.
Borcane twist off 500 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,56 lei
3,09 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac auriu fi82/6, 6 buc.
Borcan TO, gros 580ml cu capac colorat fi82/6, 6 buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Borcan universal 18 L
103,88 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.