Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Glucoză alimentară 1 kg
35,44 lei
35,44 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Stație meteo electronică Soens - cu senzor fără fir, ceas cu alarmă și lampă
99,99 lei
99,99 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg
Garnitură de etanșare pentru capacul oalelor sub presiune Browin 6 și 8 L (nr 340206 și 8340208)
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Garnitură pentru capacul setului de oale sub presiune Browin 4 și 6 L (nr. 340209)
Activated Duo Carbon – amestec de cărbune activ mineral (din huilă) și din cocos, 1 kg, pentru 60 L
29,86 lei
29,86 RON/kg
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Cărbune activ mineral din piatră 0,46 kg
22,45 lei
48,80 RON/kg