Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alcoolmetru cu termometru
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Balon de vin 5L în coș de plastic
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg