Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimeu „Om de zăpadă”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimare „Moș Crăciun”, 1 buc.
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Balon de vin 5L în coș de plastic
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Esență cu aromă de mentă de grădină, pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
17,78 lei
17,78 RON/buc.